Suteram Hat-trick, Bļugera “Canucks” izglābjas, bet zaudē papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 3:4 (0:2, 0:0, 3:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Sentluisas “Blues” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un sešās sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 60% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 14. minūtē “Blues” uzbrucējs Džeiks Neiborss atklāja mača rezultātu, bet 15. minūtē Pāvels Bučņevičs vairākumā dubultoja viesu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Piuss Suters vienus vārtus atguva. Aleksejs Toropčenko 41 sekundi vēlāk gan atjaunoja viesu divu vārtu priekšrocību.

Sestajā minūtē Piuss Suters vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 52 sekundes pirms pamatlaika beigām Suters izlīdzināja rezultātu un noformēja Hat-trick.

Papildlaika otrajā minūtē “Blues” kapteinis Breidens Šens izrāva uzvaru savam klubam.

Joels Hofers atvairīja 29 no 32 “Sabres” metieniem, bet Keisijs DeSmits tika galā ar 14 no 18 “Blues” raidījumiem.

Bļugers šosezon 33 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 69 punktiem 48 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Blues” ar 50 punktiem 46 cīņās ierindojas devītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Jāpiemin, ka Vankūveras komanda nopelnījusi vismaz punktu pēdējās desmit spēlēs pēc kārtas.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 28. janvārī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets”.