SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Stouns: Aizvadītajā sezonā bija trīs reizes, kad nedēļu nespēju pastaigāt

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Vegasas “Golden Knights” kapteinis Marks Stouns portālam “NHL.com” pavēstījis, ka cer būt simtprocentīgi gatavs sezonas pirmajai spēlei.

“Es jūtos patiešām pozitīvi. Vai es zinu, ka esmu simtprocentīgi gatavs? Nē, bet es jūtos lieliski. Es gan nezināšu, līdz pārbaudīšu sevi treniņnometnē. Esmu kāpis kalnā visu vasaru un jūtu, ka esmu tuvu virsotnei,” par atveseļošanās procesu pavēstīja Stouns.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Man bija gadījums sezonas otrajā spēlē, es nevarēju pakustēties. Tas pats pirms Ziemassvētkiem, nevarēju pakustēties. Pēc pēdējās spēles pret Edmontonu es knapi varēju iekāpt autobusā. Pēc šīs pieredzes es zināju, ka šādi turpināt nevar,” par grūto sezonu pavēstīja “Golden Knights” kapteinis.

Starpsezonā Marks Stouns veica mugurkaula diska operāciju, lai remdētu sāpes, kuras izraisījis nerva iekaisums. Šādu operāciju viņš veica pirmo reizi karjerā.

“Šis trīs pieredzes nebija patīkamas. Nespēju pastaigāt nedēļu pēc tam, tas joprojām palicis manā atmiņā. Bet es domāju, ka tad sapratu, ka vienīgā iespēja ir operācija. Jūtos atvieglots, ka varēšu turpināt karjeru tāpat, kā pirms šīs sezonas,” stāstīja Stouns.

“Process bija lēns un garlaicīgs. Vismaz sāku justies tā, it kā esmu es pats. Šāds savainojums liek darīt visu, lai būtu pilnībā vesels. Tas ir garš process, bet esmu uz pareizā ceļa, lai justos tā, it kā esmu es pats. Psiholoģiskā barjera noteikti ir vissmagākā. Visu laiku domāju, vai jūtos pareizi. Tas ir pēdējais šķērslis. Ticu, ka esmu vesels,” par grūtībām procesā pastāstīja 30 gadus vecais Stouns.

Aizvadītajā sezonā 37 spēlēs Stouns deviņus vārtus un atdeva 21 rezultatīvu piespēi. Vegasas “Golden Knights” aizvadītajā sezonā 82 spēlēs guva 94 punktus un ierindojās devītajā vietā Rietumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)