Stemkoss par Tampabejas pamešanu: Nedomāju, ka pienāks tāda diena

Kanādiešu hokejists Stīvens Stemkoss sniedzis komentāru pēc Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Tampabejas “Lightning” pamešanas.

Portāls “Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka vakardien Stemkoss pievienojās citai NHL komandai Nešvilas “Predators”, parakstot četru gadu līgumu.

“Es sev vairākkārt uzdevu jautājumu “Kas notika?”. Es biju gatavs piekāpties, lai paliktu “Lightning” sastāvā, jo vēlējos tur noslēgt karjeru, taču laikam tas nebija abpusēji. Mums ar ģimeni bija ļoti komfortabli Tampabejā, taču esmu pieaudzis puisis, varu tikt ar to galā. Manuprāt, aizvadīju labu sezonu, taču, izskatās, ka ar to nebija pietiekami. Sapratu, ka jāpaskatās spogulī un jābūt godīgam pret sevi.

Tagad man priekšā jauns izaicinājums. Esmu saviļņots kļūt par “Predators” spēlētāju. Man patika viņu attieksme un pretimnākšana pārrunu laikā,” saka Stemkoss sarunā ar “Sportsnet”.

“Tev paliek cerība līdz pēdējam brīdim, taču, kad nekas nemainās, jābūt spējīgam adaptēties situācijai un pieņemt lēmumu. Tā ir grūtākā daļa – turēties pie tā, kas tevi vairs nevēlās turēt.

Manuprāt, šis viss sākās jau gadu atpakaļ, kad 1. jūlijā kļuva iespējams sākt pārrunas par jaunu līgumu, bet “Lightning” neizrādīja interesi. Es arī neuzdevu pārāk daudz jautājumus, bet tai pat laikā nesapratu, kāpēc. Es vienkārši spēlēju savu spēli un neļāvu tam sevi ietekmēt,” saka Stemkoss.

34 gadus vecais Stemkoss visu līdzšinējo karjeru pavadīja Tampabejas “Lightning”, no 2013. gada būdams komandas kapteinis.

“Nemelošu, tas ir grūti – kad tu 16 gadus esi vienas organizācijas daļa. Man ir tas gods visu karjeru līdz šim pavadīt vienā komandā. Nedomāju, ka pienāks tāda diena, taču tas notika.

Pēc šīs sezonas abas puses vēlējās nonākt pie viena kopsaucēja, vienoties par nosacījumiem, kas būtu abpusēji izdevīgi. Tikai vienā brīdī man radās sajūta, ka tas ir vajadzīgs tikai man, jo sāku vairākkārt piekāpties. Tāda ir dzīve. Vienmēr mēdz gadīties tā, ka tev ir konkrēts plāns, taču dzīvē viss norit savādāk, kas uzreiz liek doties citā virzienā.

Es saprotu, kā bizness strādā. Tas gan nenozīmē, ka man ir jāpiekrīt tam. Nevaru pateikt, kā es rīkotos, ja būtu cita cilvēka apavos. Redzu šo situāciju no sava redzes punkta. Vienmēr jārēķinās ar savām un ģimenes interesēm. Kā jau teicu iepriekš, lai arī kā dažreiz tu gribētu kaut ko, bet ne vienmēr tas tā notiek,” vēsta Stemkoss.

Ilggadējais komandas kapteinis savā “Twitter” profilā publicēja ierakstu ar pateicības vārdiem. Hokejists šoreiz savā vēstijumā bija visai īss, taču solīja vēlāk nākt klajā ar garāku vēstuli.

“Paldies, Tampa! Man šobrīd nav vārdu, bet drīz tie parādīsies.

Šobrīd ir pārāk ātri, lai šo aptvertu, taču vēlējos visiem pateikt, ka esmu ļoti pateicīgs par šiem 16 gadiem, kurus pavadīju kā “Lightning” spēlētājs,” savā atvadu vēstulē īsi raksta hokejists.

Šosezon pieredzējušais hokejists 79 spēlēs sakrāja 81 (40+41) punktu, kam piecos Play-off mačos pievienoja vēl piecus vārtus un vienu piespēli.

Stemkoss 16 sezonu laikā laukumā devies 1082 spēlēs, kurās sakrājis 1137 (555+582) punktus. Izslēgšanas spēlēs Stemkoss guvis 50 vārtus un atdevis 51 piespēli 128 mačos.

2020. un 2021. gadā Stemkoss kopā ar “Lightning” izcīnīja Stenlija kausu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)