SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Stars” treniņnometnē neieradīsies aizvadītās sezonas labākais vārtu guvējs

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Dalasas “Stars” treniņnometnē neieradīsies uzbrucējs Džeisons Robertsons, jo vēl nav spējis panākt vienošanos ar komandu par jaunu līgumu, ziņots mājaslapā “NHL.com“.

“Viņš ir vīlies, ka neieradīsies nometnē. Mēs arī esam vīlušies. Jaunam spēlētājam ir ļoti svarīgi būt nometnē, jo īpaši ar jaunu treneru korpusu. Mums vēl ir laiks, ceram, ka viņš ieradīsies, cik ātri vien iespējams,” izteicās “Stars” ģenerālmenedžeris Džims Nils.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Mums ir bijušas sarunas pēdējās nedēļās, bet, diemžēl, viņš nav šeit. Mēs esam atvērti gan īstermiņa, gan ilgtermiņa līgumam, bet vairs neko citu nekomentēšu. Es netaisos vest sarunas caur medijiem,” paziņoja Nils.

Mēneša sākumā ziņojām, ka “Stars” īpašnieks Toms Gaglardi paudis uzskatu, ka jaunie spēlētāji saņem par daudz un uzsvēra, ka viņam nepatīk pārmaksāt par spēlētājiem, kuri gūst punktus.

Uzbrucējs aizvadītajā sezonā izcēlās ar 41 vārtu guvumuun 38 rezultatīvām piespēlēm 74 spēlēs, bet izslēgšanas mačos septiņās cīņās hokejistam vieni vārti un trīs piespēles.

Dalasas “Stars” aizvadītajā sezonā 82 spēlēs nopelnīja 98 punktus un ierindojās septītajā vietā Rietumu konferencē. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Dalasas klubs septiņās spēlēs piekāpās Kalgarī “Flames” komandai.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)