“Stars” izlaiž pārsvaru, bet nodrošina vietu play-off, “Canadiens” negaidīti pieveic “Rangers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā Arizonas “Coyotes” komanda ar rezultātu 4:3 (0:2, 0:1, 3:0, 1:0) papildlaikā viesos uzvarēja Dalasas “Stars” vienību.

Arizonas kluba rindās vārti un divas piespēles Beretam Heitonam, bet vārti un piespēle Šeinam Gostisbēram. Dalasas komandas labā vārti un piespēle Taileram Segīnam, bet divas piespēles Džo Pavelskim.

Harri Seteri atvairīja 26 no 29 “Stars” metieniem, bet Skots Vedžvuds tika galā ar 33 no 37 “Coyotes” metieniem. Arizonas “Coyotes” ar 55 punktiem 81 spēlē ir pēdējā vietā Rietumu konferencē, bet Dalasas “Stars” ar 96 punktiem 81 spēlē atrodas septītajā vietā Rietumu konferencē un ar šajā spēlē nopelnīto punktu nodrošina vietu izslēgšanas spēlēs. Šobrīd ir noskaidroti visi Stenlija kausa izcīņas dalībnieki.

Citā mačā Monreālas “Canadiens” viesos ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:1, 2:2) uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Divi vārti Monreālas komandas labā Džefam Pītrijam, bet divas rezultatīvas piespēles Kristianam Dvorakam. “Rangers” labā vārti Frenkijam Vatrano, Raienam Stroumam un Raienam Rīvzam, bet divas piespēles Barklajam Gudro.

Semjuels Montembo atvairīja 24 no 27 “Rangers” metieniem, bet Aleksandrs Georgijevs tika galā ar 20 no 24 “Canadiens” raidījumiem. Monreālas “Canadiens” ar 53 punktiem 81 spēlē ir pēdējā vietā NHL, bet Ņujorkas “Rangers” ar 108 punktiem 81 spēlē atrodas piektajā vietā Austrumu konferencē.

 

Ņujorkas “Rangers” – Monreālas “Canadiens” 3:4

Vinipegas “Jets” – Filadelfijas “Flyers” 4:0

Čikāgas “Blackhawks” – Vegasas “Golden Knights” 4:3 (SO)

Dalasas “Stars” – Arizonas “Coyotes” 3:4 (OT)

Sietlas “Kraken” – Losandželosas “Kings” 3:5

Autors: Kārlis Grundmanis

Komentāri (0)