Starptautisks skandāls – NHL komandas sistēmas vārtsargs par spīti līgumam pievienojas Krievijas klubam

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Filadelfijas “Flyers” vārtsargs Ivans Fedotovs pievienojies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībai Maskavas CSKA, vēsta Krievijas klubs.

Līgums ar CSKA parakstīts uz divām sezonām.

Sakarā ar šo gadījumu, sācies starptaustisks skandāls. Starp līgām izveidota mutiska vienošanās, ka nedrīkst parakstīt hokejistus ar aktīviem līgumiem. KHL šo vienošanu pārkāpusi, apstiprinot Fedotova līgumu. Iepriekš starp līgām bija noslēgts līgums par sadarbību, taču nu jau tas ir lauzts.

Fedotovs pirms 2022./23. gada sezonas parakstīja līgumu ar “Flyers”, taču pilnībā izlaida sezonu, jo tika iesaukts Krievijas armijā.

NHL komisāra vietnieks Bils Deilijs izteicās, ka KHL nebija tiesīga apstiprināt līgumu, jo tas tika pagarināts arī uz 2023./24. gada sezonu. Ja Fedotovs aizvadīs spēli CSKA sastāvā, tas pārkāps līgumu ar “Flyers”. Deilijs atklāja, ka dienu pirms līguma parakstīšanas ar CSKA, NHL aizsūtīja KHL vadībai kontrakta pagarināšanas apstiprinājumu.

Pirms pievienošanās NHL komandai, 26 gadus vecais Fedotovs vienu sezonu pavadīja CSKA, kā arī pārstāvēja Krievijas izlasi Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: KHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)