“Kings” kapteinis atzīts par sezonas labāko NHL līderi

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Losandželosas “Kings” kapteinis Anže Kopitārs uzvarējis Marka Mesjē balvu, tiekot atzīts par labāko līderi līgā, ziņots NHL oficiālajā mājaslapā.

Marka Mesjē balva tiek piešķira hokejistam, kurš sevi pierādījis kā lielisku līderi uz ledus laukuma, kā arī ģērbtuvē, un spēlē lomu hokeja popularizēšanā sabiedrībā.

Kopitārs savas karjeras laikā palīdzējis vairākām labdarības organizācijām, Losandželosas bērnu slimnīcai, kā arī aizvadītajās divās sezonās hokejists ticis nominēts Eisa Beilija trofejai, kas tiek piešķirta iedvesmojošākajam NHL spēlētājam. Tāpat, hokejists Slovēnijā sponsorē bērnu klīniku.

“Mēs visi cenšamies popularizēt hokeju. Domāju, ka gan es, gan “Kings” komanda esam padarījuši labu darbu šeit Dienvidkalifornijā. Protams, palīdz arī Anaheimas “Ducks” vienība. Arī [Slovēnijā] esmu sponsorējis hokeja akadēmiju jau vairākus gadus un ar to patiešām lepojos. Pagājušosezon spējām palīdzēt jauniešiem 13 valstīs un redzu, ka bērni tiešām vēlas mācīties. Lepojos, ka esmu daļa no hokeja kopienas,” komentēja Koptārs.

Kopitārs šosezon 81 mačā guva 19 vārtus un atdeva 48 rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas spēlēs Slovēnijas uzbrucējam septiņās cīņās vieni vārti un trīs piespēles. Aizvadītajā sezonā Marka Mesjē balvu ieguva Bostonas “Bruins” veterāns Patrīss Beržerons.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)