Šilovs atvaira tikai 14 metienus un piedzīvo pirmo zaudējumu NHL sezonā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Arizonas “Coyotes” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un sešās sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 75% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē “Coyotes” aizsargs Džošs Brauns atklāja mača rezultātu.

19. minūtē Džei Tī Millers izlīdzināja rezultātu, taču 56 sekundes vēlāk Vladislavs Koļačonoks vēlreiz izvirzīja vadībā “Coyotes”.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Dilans Ganters dubultoja Arizonas komandas priekšrocību.

12. minūtē Konors Gārlands samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 17. minūtē Eliass Petersons vairākumā panāca neizšķirtu.

Papildlaika ceturtajā minūtē Logans Kūlijs izrāva uzvaru Arizonas klubam. Jāpiemin, ka “Coyotes” uzbrucējs Dilans Ganters šajā spēlē izcēlās ar četriem punktiem (1+3).

Artūrs Šilovs atvairīja 14 no 18 “Coyotes” metieniem, bet Konors Ingrams tika galā ar 23 no 26 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 65 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis 21 rezultatīvu piespēli.

Tikmēr Šilovs NHL šosezon aizvadījis četrus mačus, izcīnījis trīs uzvaras, kurās viņš atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 2,50 ripas.

Vārtsargs 33 cīņās ar Amerikas hokeja līgas (AHL) klubu Abotsfordas “Canucks” izcīnījis 15 uzvaras, ticis galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,74 vārtus.

“Canucks” ar 105 punktiem 79 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Coyotes” ar 73 punktiem 779cīņās ierindojas 13. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Vankūveras klubam paredzēts 14. aprīlī viesos plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Edmontonas “Oilers”.