Šilovs atvaira 95,2% pretinieku metienu un izcīna otro NHL uzvaru sezonā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) uzvarēja Arizonas “Coyotes” vienību.

Bļugers šajā spēlē 14 minūtēs un 44 sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē “Canucks” kapteinis Kvins Hjūzs vairākumā atklāja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Dilans Ganters realizēja mājinieku skaitlisko pārsvaru un izlīdzināja rezultātu, taču 19. minūtē Konors Gārlands vēlreiz izvirzīja vadībā “Canucks”. Tie arī izrādījās uzvaras vārti spēlē.