SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Sharks” kapteinis”: Balcera aiziešana mani pārsteidza

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Sanhosē “Sharks” kapteinis Logans Kutjūrs sarunā ar portālu “Sportazinas.com” atzina, ka Balcera aiziešana no “Sharks” viņu pārsteidza.

Atgādinām, ka jūlijā “Sharks” izpirka Balcera līgumu, kurš bija noslēgts līdz 2022./23. gada sezonas beigām. Kā brīvais aģents viņš pievienojās Floridas “Panthers”.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Mani tas nedaudz pārsteidza. Rūdijs bija lielisks komandas biedrs un ļoti labs spēlētājs. Izbaudīju spēlēšanu kopā ar viņu, bet tas ir bizness un šādi mēdz notikt. Noteikti bija kaut kādi iemesli, kāpēc tā notika.

Esmu laimīgs, ka viņš saņēma iespēju Floridā, varu pateikt daudz ko labu par šo puisi. Ceru, ka “Panthers” viņam viss izdosies. Kad esi spēlējis kopā ar kādu labu čali, parasti ceri, ka arī citā vietā viņam viss sanāks,” teica Kutjūrs.

Balcers “Sharks” aizvadīja divas sezonas, kopumā aizvadot 102 spēles, kurās sakrāja 40 (19+21) punktus. NHL latvietis aizvadījis četras sezonas, sakrājot 57 (25+32) punktus 153 mačos. “Panthers” kļūs par viņa trešo komandu līgā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportazinas.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)