“Sharks” ĢM: Tā vairs nevar turpināties

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Sanhosē “Sharks” ģenerālmenedžeris Maiks Grīrs sniedzis komentāru par komandas sniegumu.

“Sharks” pēdējās divās spēlēs ielaida 20 vārtus, zaudējot Teodora Bļugera pārstāvētajai Vankūveras “Canucks” (1:10) un Pitsburgas “Penguins” (2:10).

Grīrs uztaisīja sapulci ar visiem komandas hokejistiem. Šāda veida sapulci ģenerālmenedžeris veidoja pirmo reizi.

“Es vienkārši jutu, ka viņiem vajadzēja dzirdēt, ko es sagaidu un ko es redzu. Gribēju nodot, ka šāda situācija nav pieņemama. Tas tā nevar turpināties.

Ir konkrētas lietas, kuras es necietīšu. Kaut kas no tā jau notika, tādēļ to gribēju visiem paziņot,” saka Grīrs.

“Sharks” kļuvusi par pirmo komandu NHL kopš 1965. gada un ceturto komandu līgas vēsturē, kura ielaidusi desmit vārtus divās spēlēs pēc kārtas.

Jāpiemin, ka Sanhosē klubs šajās 11 cīņās guvuši vien 12 vārtus, bet ielaiduši 55 ripas.

“Ja es neredzēšu to, ko vēlos redzēt, mēs visu izvērtēsim un rīkosimies. Mūsu fani ir pelnījuši ko vairāk. Īpašnieks vienmēr atbalstījis gan mani, gan komandu. Ja nekas nemainīsies, esmu pārliecināts, ka izmaiņas tiks veiktas,” izsakās Grīrs.

Šovasar komandu skāra lielas pārmaiņas, komandu pametot aizsargam Ērikam Kārlsonam. Šobrīd kapteinis Logans Kutjūrs ir traumēts.

Rezultatīvākais komandas hokejists ar septiņiem punktiem (1+6) ir Tomašs Hertls. Tuvākais sekotājs ar vien četriem punktiem (3+1) ir Fabians Zeterlunds.

“Sharks” ar vienu punktu 11 mačos ierindojas pēdējā, 32. pozīcijā NHL. Nākamais mačs komandai paredzēts 8. novembrī pret Filadelfijas “Flyers”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Mercury News

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)