“Senators” Zviedrijā izlaiž četru vārtu pārsvaru, bet uzvar papildlaika izskaņā (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā notiekošajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) “Global Series” spēlē Otavas “Senators” komanda ar rezultātu 5:4 (3:0, 1:4, 0:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Detroitas “Red Wings” vienību.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Senators” kapteinis Breidijs Tkačuks vairākumā atklāja mača rezultātu, bet desmitajā minūtē Tkačuks dubultoja pārsvaru.

Džeiks Sandersons 14. minūtē panāca 3:0 Otavas kluba labā, bet Džošs Noriss otrās trešdaļas otrajā minūtē palielināja “Senators” priekšrocību līdz četrām ripām.

Lūkass Reimonds desmitajā minūtē vienus vārtus atguva, bet 14. minūtē Deivids Perons guva otros “Red Wings” vārtus.

Alekss Debrinkats 17. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Šeins Gostisbērs 39 sekundes vēlāk panāca izlīdzinājumu.

Trešajā mača nogrieznī komandas vārtus neguva, bet vien divas sekundes pirms papildlaika beigām Tims Štucle izrāva uzvaru “Senators” vienībai.

Jonass Korpisalo atvairīja 37 no 41 “Senators” metiena, bet Džeimss Raimers tika galā ar 29 no 34 “Red Wings” raidījumiem.

“Senators” ar 14 punktiem 14 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Red Wings” ar 18 punktuem 16 cīņās ierindojas sestajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Otavas klubam paredzēts 18. novembrī plkst. 18:00 pēc Latvijas laika pret Minesotas “Wild”, bet Detroitas vienība nākamo spēli aizvadīs 17. novembrī plkst. 21:00 pret Toronto “Maple Leafs”.