“Senators” Stokholmā bullīšos uzveic “Wild” (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē “Global Series” ietvaros Zviedrijas pilsētā Stokholmā Minesotas “Wild” ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Otavas “Senators”.

Pirmā perioda 15. minūtē norisinājās kautiņš, kad dūres izvicināja “Senators” uzbrucējs Zeks Makjūens un “Wild” aizsargs Džeikobs Midltons. Abi saņēma piecu minūšu noraidījumu.

Otrās trešdaļas 4. minūtē “Wild” uzbrucējs Markuss Johansons saņēma iespēju izpildīt soda metienu, taču to realizēt neizdevās. Trīs minūtes vēlāk Minesotas komanda tomēr spēja atklāt rezultātu, kad austrietis Marko Rossi no vārtu priekšas pielaboja aizsarga Broka Feibera metienu.

Trešā perioda sākumā “Senators” uzbrucējs Ēriks Branstrēms panāca izlīdzinājumu, kad pēc fantastiskas vārtsarga Antona Forsberga piespēles, ar spēcīgu metienu cauršāva pretinieku vārtus.

Bullīšu sērijā “Senators” uzvaru atnesa uzbrucējs Džošs Noriss.

Abu komandu vārtus sargāja Zviedrijas vārtsargi. “Senators” vārtos stājās Antons Forsbergs, atvairot 24 metienus, taču “Wild” vārtsargs Filips Gustavsons tika galā ar 30 metieniem.

“Wild” ar 13 punktiem 16 spēlēs atrodas 12. vietā Rietumu konferencē, bet “Senators” ar 16 punktiem 15 cīņās ierindojas 15. pozīcijā Austrumu konferencē.