“Senators” mēģinās aizmainīt vienu no līderiem

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Otavas “Senators” ģenerālmenedžeris Pjērs Dorions centīsies aizmainīt uzbrucēju Aleksu Debrinkatu.

Sarunas ar hokejistu par jaunu līgumu nonākušas strupceļā. Debrinkats atsakās parakstīt ilgtermiņa līgumu.

Uzbrucējam pašlaik ir ierobežoti brīvā aģenta statuss. Otavas klubs piedāvājis Debrinkatam kvalifikācijas līgumu, taču tā vērtība ir deviņi miljoni dolāru. Ja izdosies uzvarēt arbitrāžas tiesā, labākajā gadījumā klubam jaunais līgums būs 7,65 miljonu dolāru vērtībā.

“Tieši šobrīd mēs veicam pārrunas ar dažādām komandām par maiņas darījumu. Debrinkats nav pieprasījis maiņu, taču, izskatās, ka mums jārīkojās tā, kā būs labāk organizācijai. Ja viņš negrib parakstīt ilgtermiņa līgumu, tad darīsim savādāk.

Viņš vēlējās saprast, kā ir Otavā, tādēļ nebija gatavs uzreiz pēc ierašanās parakstīt jaunu līgumu. Gada beigās hokejista puse mums lika saprast, ka brīvo aģentu tirgus karjerā var būt tikai vienreiz, ko viņi arī vēlās izmēģināt,” izsakās Dorions.

Iepriekš portāls “Hokejazinas.com” ziņoja, ka Debrinkats iesniedza sarakstu ar komandām, uz kurām ir gatavs pāriet. Viņa prioritāte esot Detroitas “Red Wings”.

Debrinkats pagājušā gada vasarā tika aizmainīts uz “Senators” no Čikāgas “Blackhawks”, kurā pavadīja piecas sezonas.

Šosezon 25 gadus vecais uzbrucējs 82 spēlēs sakrāja 66 (27+39) punktus.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)