Savainotais Kadri gūst vārtus, “Avalanche” nonāk uzvaras attālumā no kausa (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa fināla ceturtajā mačā Kolorado “Avalanche” ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) viesos papldlaikā uzvarēja aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempionus Tampabejas “Lightning” un nonāca viena panākuma attālumā no Stenlija kausa.

Pirmā perioda pašā sākumā pēc viesuļa “Avalanche” aizsardzības zonā pirmais pie ripas vārtu priekšā tika Tampabejas komandas uzbrucējs Entonijs Cirelli un atklāja mača rezultātu. Neskatoties uz to, ka “Avalanche” vārtsargam Dārsijam Kemperam vārtu guvuma brīdī bija nokritusi ķivere, vārti tika ieskaitīti.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Neitans Makinons vairākumā saspēlējās ar Mikko Rantanenu un pēc rikošeta no Makinona slidas ripa ielidoja vārtos, panākot līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Otrā mača nogriežņa 11. minūtē “Lightning” vadošais aizsargs Viktors Hedmans ieslidojās no savas zonas, apspēlēja trīs “Avalanche” hokejistus un no nūjas neērtās puses ieraidīja ripu vārtos, vēlreiz izvirzot vadībā Tampabejas klubu.

Trešā perioda trešajā minūtē “Avalanche” uzbrucējs Derens Helms izdarīja uzmetienu no zilās līnijas un pēc rikošeta no diviem Kolorado komandas spēlētājiem ripa atrada ceļu vārtos, vēlreiz panākot izlīdzinājumu. Precīzs metiens ieskaitīts Endrū Kogliano.

Papildlaikā “Avalanche” komanda izdarīja pamatīgu spiedienu uz “Lightning” vārtiem un Nazems Kadri, kurš iedzīvojās savainojumā Rietumu konferences finālā un atgriezās vien šajā mačā, guva uzvaras vārtus. Kadri izlauzās vienatnē uz vārtiem un caur Andreja Vasiļevska padusi ripa ielidoja vārtos. Sākotnēji nebija skaidrs, kur atradās ripa, jo tā bija iesprūdusi vārtu konstrukcijā.

Dārsijs Kempers atvairīja 37 no 39 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 36 no 39 “Avalanche” raidījumiem. Kolorado “Avalanche” ir vadībā sērijā ar rezultātu 3-1 un nākamajā mačā var izcīnīt Stenlija kausu.

Nākamais mačs notiks naktī uz sestdienu, 25. jūnijā, plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.