“Sabres” bez Girgensona pārspēj aizvadītās sezonas čempionus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 5:2 (0:0, 1:1, 4:1) pārspēja aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas astotajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Dilans Kozenss atklāja mača rezultātu. Ivans Barbašovs 14. minūtē vairākumā panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Džeks Aikels izvirzīja vadībā “Golden Knights”, bet sestajā minūtē Keisijs Mitelstadts izlīdzināja rezultātu.

Desmitajā minūtē Zeks Bensons jau deva priekšrocību “Sabres” vienībai, bet 12. minūtē Alekss Taks dubultoja pārsvaru.

18. minūtē Keisijs Mitelstadts pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Golden Knights” vārtos.

Devons Levi atvairīja 33 no 35 “Golden Knights” metieniem, bet Logans Tompsons tika galā ar 23 no 27 “Sabres” raidījumiem.

“Sabres” ar 29 punktiem 31 spēlē atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Golden Knights” ar 45 punktiem 31 cīņā ierindojas pirmajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Girgensons šajā spēlē nepiedalījās traumas dēļ. Uzbrucējs šosezon 20 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

Nākamā cīņa Bufalo klubam paredzēta 17. decembrī viesos plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Arizonas “Coyotes” vienību.