“Sabres” bez Girgensona nespēj sasmelt izlieto ūdeni (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:5 (0:2, 1:2, 2:1) piekāpās Detroitas “Red Wings” vienībai.

Girgensons šajā mačā nepiedalījās traumas dēļ.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Red Wings” kapteinis Dilans Larkins atklāja mača rezultātu, bet devītajā minūtēr Robijs Fabrī dubultoja pārsvaru.

Otrā perioda sestajā minūtē Morics Zaiders vairākumā guva trešos Detroitas kluba vārtus, taču Mikaels Rasmusens 14. minūtē panāca rezultātu 4:0 “Red Wings” labā.

19. minūtē Rasmuss Dalīns realizēja “Sabres” skaitlisko pārsvaru un vienus vārtus atguva, bet trešā mača nogriežna devītajā minūtē Keisijs Mitelstadts guva otros Bufalo kluba vārtus.

Džefs Skiners 12. minūtē vairākumā samazināja rezultāta strapību līdz minimumam. Atspēlēties “Sabres” gan neizdevās un Dilans Larkins 20. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos Bufalo vienības vārtos.

Alekss Laions atvairīja 29 no 32 “Sabres” metieniem, bet Ēriks Komrijs tika galā ar 22 no 26 “Red Wings” raidījumiem.

Girgensons šosezon 20 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” piedzīvojuši četrus zaudējumus pēc kārtas un ar 22 punktiem 26 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Red Wings” ar 31 punktu 24 mačos ierindojas ceturtajā pozīcijā Austrumu konferencē.