“Rangers” sakauj “Hurricanes” un tiksies ar divkārtējiem čempioniem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas septītajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 6:2 (2:0, 1:0, 3:2) viesos uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē vairākumā mača rezutātu atklāja Ņujorkas “Rangers” aizsargs Ādams Fokss, bet devītajā minūtē Kriss Kraiders dubultoja Ņujorkas kluba pārsvaru.

Otrā prioda 16. minūtē savainojumu guva Karolīnas komandas vārtsargs Antī Rānta un viņa vietā stājās Pjotrs Kočetkovs, bet nepilnu minūti vēlāk Raiens Stroums guva trešos vārtus “Rangers” labā.

Kriss Kraiders trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē palielināja “Rangers” pārsvaru līdz četrām ripām, bet Vincents Tročeks vairākumā vienus vārtus atguva. Filips Hitils gan sagrāva Karolīnas cerības, atjjaunojot četru ripu pārsvaru vien 40 sekundes vēlāk.

Makss Domi 17. minūtē guva otros vārtus “Hurricanes” labā, taču Endrū Kops tukšos vārtos pielika punktu mačam. Ņujorkas “Rangers” konferences finālā tiksies ar aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempioniem Tampabejas “Lightning.”

Igors Šestjorkins tika galā ar 37 no 39 “Hurricanes” raidījumiem. Antī Rānta atvairīja 16 no 18 “Rangers” metieniem pirms nomaiņas, bet Pjotrs Kočetkovs tika galā ar deviņiem no 12 atlikušajiem metieniem.