“Rangers” rezultatīvā cīņā izrādās pārāka Ņujorkas derbijā zem klajas debess (VIDEO)

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, kas “NHL Stadium Series” ietvaros norisinājās amerikāņu futbola stadionā “MetLife Stadium”, Ņujorkas “Rangers” ar rezultātu 6:5 (1:3, 2:1, 2:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Ņujorkas “Islanders”.

Mačs iesākās ar ātru “Rangers” vārtu guvumu, kad jau 88. sekundē Ēriks Gustafsons atklāja rezultātu. Vien sekundi vēlāk, uzreiz pēc iemetiena, norisinājās kautiņš starp Metu Mārtinu un debitantu Metjū Rempi. Piektajā minūtē Broks Nelsons panāca izlīdzinājumu. Trīs minūtes vēlāk Bo Horvāts izvirzīja “Islanders” vadībā, bet pēc 16 sekundēm Metjū Barzals dubultoja “Islanders” pārsvaru.

Otrās trešdaļas ievadā Anderss Lī vairākumā guva ceturtos “Islanders” vārtus. Trešdaļas turpinājumā “Rangers” uzbrucējs Vincents Tročeks guva divus vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā perioda sākumā Aleksandrs Romānovs ar metienu no tuvas distances atgrieza “Islanders” divu vārtu pārsvaru. Perioda 16. minūtē Kriss Kraiders vairākumā guva ceturtos “Rangers” vārtus, pielabojot no attāluma mesto ripu. Nedaudz vairāk kā minūti līdz pamatlaika beigām Mika Zibanejads spēja izlīdzināt rezultātu – 5:5.

Overtaimā “Rangers” uzbrucējs Artēmijs Panarins pārtvēra ripu uzbrukuma zonā, un jau 10. sekundē atnesa komandai uzvaru. Vārtu guvums tika ieskaitīts pēc video atkārtojuma noskatīšanās.

Igors Šestjorkins tika galā ar 36 no 41 “Islanders” metiena, taču Iļja Sorokins atvairīja 32 no 38 pretinieku veiktajiem raidījumiem.

“Rangers” ar 75 punktiem 55 spēlēs ieņem 2. vietu Austrumu konferencē, bet “Islanders” ar 58 punktiem 54 mačos ierindojas 10. vietā Austrumos.