SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Raiens par savām alkohola problēmām: Man ir kauns

Jau vēstīts, ka bijušais ASV izlases uzbrucējs (subrads 2010. gada OS) un vairāku Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu pārstāvis Bobijs Raiens aizturēts Nešvilas lidostā.

Iemesls – Raiens aizturēts, jo no viena no veikaliem aizgājis, nesamaksājot par paņemto preci.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Vēlāk arī iesaistījusies policija, bet Raiens bijis stiprā reibumā, nespējot ar kārtības sargiem adekvāti komunicēt.

Tagad pats vaininieks sniedzis komentāru par notikušo.

“Šodien esmu saņēmis daudz neticamu ziņu. Paldies jums par atbalstu. Man ir kauns par notikušo, bet man nevajadzētu tā justies. Šodien es pamodos un izlēmu darīt to, kas ir vislabāk. Neieredzu, ka šobrīd atrodos šādā situācijā, un es to atzīstu,” savā twitter.com kontā raksta bijušais hokejists.

Jāatzīmē, ka Raiens 2019. gada novembrī pārtrauca profesionālo karjeru, lai ārstētos no alkohola atkarības. 2020. gada februārī viņš atgriezās uz ledus, vēlāk iegūstot arī “Bill Masterton Memorial Trophy”, ko pasniedz par uzticību hokejam. Viņš šo apbalvojumu ieguva, jo uz to brīdi bija izgājis rehabilitāciju.

Uzbrucējs ir 2010. gada OS sudraba medaļas ieguvējs ASV rindās, kā arī kopumā NHL pavadījis 13 sezonas – Anaheimas “Ducks” (sešas sezonas), Otavas “Senators” (sešas sezonas) un pēdējā pieturvieta bija Detroitas “Red Wings” 2020./2021. gada sezonā.

Autors: Roberts Ūdris Avots: Twitter

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)