“Predators” jaunais ĢM vēlas iegūt drafta izvēli pirmajā četriniekā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Nešvilas “Predators” jaunais ģenerālmenedžeris Berijs Trocs atklāja, ka vēlas iegūt drafta izvēli pirmajā četriniekā.

Līdz 1. jūlijam ģenerālmenedžeris oficiāli ir Deivids Poils, kurš bijis pie komandas stūres kopš “Predators” pirmsākumiem, bet kopš sezonas beigām faktiski šos pienākumus pārņēmis Berijs Trocs.

“Mēs ar Deividu esam bijuši pie telefoniem. Visi mēģina tikt pie izvēles drafta pirmajā četriniekā. Es esmu mēģinājis likt tiem ģenerēlmenedžeriem justies nedaudz neērti, bet mums vēl ir pāris dienas, viss var mainīties,” pavēstīja Trocs.

“Lēmums tika pieņemts tādēļ, ka komandas vīzija tuvākajās sezonās ir mainījusies kopš aizvadītās sezonas dedlaina. Šī iespēja viņam ļaus turpmāk attīstīt savu karjeru Kolorado un mēs vēlam Raienam visu to labāko,” Trocs komentēja maiņas darījumu ar Kolorado “Avalanche”, kurā tika iesaistīts uzbrukuma līderis Raiens Džohansens.

“Predators” gaidāmā drafta pirmajā kārtā pieder 15. un 24. izvēle. Iepriekš Trocs arī izteicās, ka klubs meklē papildinājumu uzbrukuma līnijās.

Aizvadītajā sezonā “Predators” 82 spēlēs nopelnīja 92 punktus un ierindojās desmitajā vietā Rietumu konferencē. No izslēgšanas spēļu robežas klubu šķīra vien trīs punkti un šī bija pirmā reize kopš 2014. gada, kad “Predators” nepiedalījās Stenlija kausa izcīņā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Nešvilas "Predators"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)