“Predators” apspēlē Šveices komandu

Pārbaudes spēli Šveicē pirms “NHL Global Series” spēlēm aizvadījušas Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Nešvilas “Predators” un Šveices hokeja līgas vienība “SC Bern”.

“Predators” izcīnīja uzvaru ar 4:3 (1:2, 2:0, 1:1).

Rezultātu 11. minūtē atklāja bijušais NHL klubu spēlētājs Svens Berčī. Septiņas minūtes vēlāk “Predators” kapteinis – šveicietis Romāns Josi – izlīdzināja rezultātu. Minūti pirms perioda beigām, Romāns Lefēls izveda “Bern” vadībā.

Otrajā trešdaļā Filips Forsbergs panāca 2:2, taču drīz vien Mets Dušens guva trešos “Predators” vārtus.

Trešā perioda 6. minūtē Josi guva savus otros vārtus, panākot 4:2. Pēdējā minūtē Kristofers Didomeniko vienus vārtus atguva, taču panākt izlīdzinājumu neizdevās.

“Predators” jauno sezonu iesāks ar divām spēlēm Prāgā pret Sanhosē “Sharks” 7. un 8. oktobrī.