SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Praiss neplāno noslēgt karjeru, bet nav gatavs veikt operāciju

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Monreālas “Canadiens” vārtsargs Kerijs Praiss paziņojis, ka šobrīd neplāno noslēgt hokejista karjeru, bet viņa pirmā prioritāte ir atbrīvoties no sāpēm.

“Mums būs jāiet soli pa solim. Šobrīd nav plānu noslēgt karjeru. Tagad mērķis ir tikt vaļā no sāpēm ikdienā. Joprojām ir grūti kāpt pa kāpnēm un nest bērnus, tā kā mana pirmā priotitāte ir atbrīvoties no sāpēm ikdienā, un tad jau skatīsimies,” atklāja 35 gadus vecais vārtsargs.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Praiss lielāko daļu aizvadītās sezonas izlaida ceļa traumas dēļ, kā arī pavadīja laiku NHL un NHL spēlētāju asociācijas palīdzības programmā apreibinošo vielu problēmas dēļ.

“Mana rehabilitācija līdz šim nav bijusi veiksmīga. Esmu runājis ar vairākiem cilvēkiem, kuriem bijis šāds savainojums. Viņiem bija jāgaida vairāk, nekā gadu, lai justos normāli. Es vēl ceru, ka man būs līdzīgi. Iespējams, ka veikšu vēl vienu injekciju, bet par operāciju nedaudz uztraucos,” par atveseļošanās procesu pavēstīja Praiss.

Aizvadītajā sezonā Praiss Monreālas “Canadiens” rindās aizvadīja vien piecas spēles, atvairot 87,8% pretinieku metienu un vidēji ielaida 3,63 vārtus.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)