Pieciem hokejistiem tiks uzrādītas apsūdzības 2018. gada Kanādas U-20 izlases seksuālās vardarbības skandālā

2018. gada Kanādas U-20 izlases seksuālās vardarbības skandālā pieciem hokejistiem tiks uzrādītas apsūdzības, vēsta Kanādas medijs “The Globe and Mail“.

Londonas (Ontario, Kanāda) pilsētas policijas departaments licis pieciem hokejistiem, kuri pārstāvēja 2018. gada Kanādas U-20 hokeja izlasi, pašiem pieteikties policijas iecirknī. Londonas policija 5. februārī grasās rīkot preses konferenci, lai skaidrotu notikumu attīstību.

Plašākai publikai vien 2022. gadā kļuva zināms, ka vairāki Kanādas U-20 izlases hokejisti apsūdzēti kādas sievietes izvarošanā 2018. gada 18. jūnijā.

Pēc izcīnītajām zelta godalgām 2018. gada U-20 pasaules čempionātā tā gada janvārī, vairāki Kanādas izlases hokejisti 18. jūnijā apmeklēja svinīgu pasākumu Londonā.

Apsūdzībā norādīts, ka viens no hokejistiem uzaicinājis sievieti, kura vēlas palikt anonīma, uz savu viesnīcas numuriņu, kur viņi labprātīgi stājušies seksuāla rakstura attiecībās.

Vēlāk šis hokejists aicinājis septiņus komandas biedrus piebiedroties viņiem viesnīcas numuriņā, kur vairāku stundu laikā šī sieviete tika pakļauta seksuālai vardarbībai.

Pēc iespējamā notikuma sievietei likts kameras priekšā apliecināt, ka viņa bijusi skaidrā prātā, kā arī viņai tika norādīts nemeklēt palīdzību, kā arī nesadarboties ar izmeklēšanu.

Lai gan 2018. gadā tika veikta policijas izmeklēšana, tā noslēdzās bez rezultātiem. Pēc tam, kad skandāls nonāca atklātībā, Londonas policija vēlreiz atvēra lietu. Tagad policija ieguvusi pietiekami daudz pierādījumu, lai uzrādītu apsūdzības pieciem cilvēkiem.

Lai gan policija nav nosaukusi aizdomās turamos, pēdējo četru dienu laikā savas komandas “personisku iemeslu dēļ” pametuši pieci šīs izlases hokejisti: Kārters Hārts (Filadelfijas “Flyers”, Dilons Dube (Kalgari “Flames”), Kels Fūts un Maikls Maklauds (abi Ņūdžersijas “Devils“), kā arī Alekss Formentons (Otavas “Senators”, bet šobrīd spēlē “Ambri-Piotta” klubā Šveicē).

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: The Globe and Mail

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)