Petersonam divi vārti, “Canucks” atspēlējas un uzvar “Capitals” (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā Vankūveras “Canucks” viesos svinēja uzvaru pār Vašingtonas “Capitals” vienību ar rezultātu 4:2 (1:0, 0:3, 1:1).

Rezultātu pirmā perioda 11. minūtē ar 756. karjeras vārtu guvumu atklāja Vašingtonas komandas kapteinis Aleksandrs Ovečkins, izceļoties ar precīzu metienu vairākumā. Ovečkins šobrīd atrodas dalītā otrajā vietā NHL gan pēc gūto vārtu skaita (25), gan punktu skaita (53).

Otro periodu gan veiksmīgāk aizvadīja “Canucks”. Jau 33. sekundē Eliass Petersons ieturēja lielisku pauzi un guva vārtus. Arī otrs “Cavucks” vārtus iemeta Petersons, ripai veiksmīgi atlecot no vārtsarga muguras. Vien minūti pirms otrā perioda beigām Vankūveras vienības kapteinis Bo Horvāts vairākumā panāca 3:1.

Trešjā periodā “Capitals” vienus vārtus atguva, Tomam Vilsonam samazinot rezultāta starpību vairākumā. J.T. Millers 58 sekundes pirms mača beigām ar ripu tukšos vārtos pielika punktu spēlei.

Tečers Demko atvairīja 32 no 33 “Capitals” metieniem, bet Iļja Samsonovs tika galā ar 28 no 31 “Canucks” raidījuma.

“Canucks” šobrīd atrodas 13. vietā Rietumu konferencē ar 37 punktiem 38 spēlēs, bet “Capitals” ierindojas sestajā pozīcijā Austrumu konferencē ar 51 punktu 39 cīņās.