SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Penguins” prezidents: Nedomāju, ka cīnīsimies par brīvajiem aģentiem ar lieliem uzvārdiem

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” hokeja operāciju prezidents Kails Dubass intervijā ar “NHL.com” atklāja, ka nemeklēs dārgus uzbrucējus brīvo aģentu tirgū.

“Es nedomāju, ka cīnīsimies par brīvajiem aģentiem ar lieliem uzvārdiem. Skatīsimies uz hokejistiem, kas iederas mūsu sistēmā. Mums vajadzēs trāpīt desmitniekā, lai būtu panākumi, bet nedomāju, ka mēģināsim parakstīt ilgtermiņa līgumus ar dārgiem uzbrucējiem, jo īpaši šajā brīvo aģentu tirgū,” sprieda Dubass.

“Vadošo uzbrucēju talants šajā komandā nav problēma, bet dziļumā gan problēmu pietiek. Mums jāpievieno talantīgi uzbrucēji. Pagājušogad vadošie uzbrucēji nospēlēja lieliski, bet klubs tāpat neiekļuva izslēgšanas spēlēs. Mums vajag labus spēlētājus trešajā un ceturtajā maiņā. Vajadzīgs gan talants, gan laba spēle mazākumā, kā arī cīņasspars un ātrums,” atklāja kluba prezidents.

“Nepieciešams pievienot arī jaunākus spēlētājus. To grūti izdarīt brīvo aģentu tirgū, jo jaunāki spēlētāji parasti pievelk interesi no vairākiem klubiem un paceļ savu cenu līmenī, kuru mēs nevaram sasniegt. Tomēr domāju, ka būs tādi spēlētāji, kuriem vajadzīgs svaigs sākums un to mēs varam piedāvāt,” uzskatīja Dubass.

“Keisijam Desmitam ir līgums, bet Tristans Džarijs ir neierobežoti brīvais aģents. Mums pagaidām nav jaunu vārtsargu, kas varētu ieņemt pirmā vai pat otrā vārtsarga lomu, tā kā vai nu vajadzēs parakstīt jaunu līgumu ar Tristanu, vai arī nāksies meklēt risinājumu brīvo aģentu tirgū. Iespējams, ka nāksies veikt maiņas darījumu,” pavēstīja jaunais “Penguins” prezidents.

Dubass kļuva par “Penguins” prezidentu jūnija sākumā. Pagaidām Dubass ieņem arī ģenerālmenedžera posteni.

“Penguins” uzreiz pēc regulārās sezonas noslēguma atlaida hokeja operāciju prezidentu Braienu Burku, ģenerālmenedžeri Ronu Hekstalu un ģenerālmenedžera asistentu Krisu Praioru.

Šajā sezonā “Penguins” 82 spēlēs izcīnīja 91 punktu un ierindojās devītajā pozīcijā Austrumu konferencē, pirmo reizi 17 sezonu laikā neiekļūstot Stenlija kausa izcīņā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)