“Penguins” izlaiž divu vārtu pārsvaru un piekāpjas “Canadiens” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” bez savainotā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera ar rezultātu 2:3 (0:0, 2:0, 0:2, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās Monreālas “Canadiens” vienībai.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrajā trešdaļā Jevgēņijs Malkins divas reizes izcēlās ar precīzu metienu un vadībā izvirzīja “Penguins”.

Trešaā mača nogriežņa otrajā minūtē “Canadiens” kapteinis Niks Suzuki samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Kouls Kofīlds 18. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Papildlaikā Monreālas klubs nopelnīja vairākumu, ko arī izdevās izmantot – Kirbijs Daks izrāva uzvaru “Canadiens” vienībai.

Semjuels Montembo atvairīja 26 no 28 “Penguins” metieniem, bet Keisijs Desmits tika galā ar 36 no 39 “Canadiens” raidījumiem.

“Penguins” nākamais mačs paredzēts naktī uz piektdienu plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Losandželosas “Kings” komandu.