“Penguins” ĢM: Kad iegūsti labus spēlētājus, tādi jāatdod arī pretī

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” ģenerālmenedžeris izteicies par nesen veikto maiņas darījumu.

Tā rezultātā par “Penguins” hokejistiem kļuva aizsargs Džefs Petrī un uzbrucējs Raiens Pelings. Savukārt, “Canadiens” pretī saņēma aizsargu Maiku Metisonu un  izvēli 2023. gada NHL drafta 4. kārtā.

“Kad iegūstat labu spēlētājus, jums arī no labiem spēlētājiem jāšķiras. Ir jādod pretī. Maiks Matisons ir patiesi labs spēlētājs. Mēs kā organizācija viņu ļoti cienām, bet, mūsuprāt, Petrī uz doto brīdi mūsu stilam piestāv vairāk,” iesāk Hekstals.

Viņš piebilda: “Viņš uz ledus var pavadīt ilgu laiku, spēlēt dažādās situācijās. Esam apmierināti ar mūsu aizsargiem, kuriem ir labais nūjas satvēriens. Kad parādījās iespēja iegūt tik labu spēlētāju kā Petrī, uzreiz nolēmām – mums tas jādara!”

34 gadus vecais Petrī aizvadītajā sezonā sakrāja 27 (6+21) punktus un  negatīvu lietderības koeficientu “-11” 68 spēlēs. Viņam spēkā līgums līdz 2025. gadam ar atalgojumu 6,250 miljoni dolāru par sezonu.

Autors: Roberts Ūdris Avots: NHL

Komentāri (0)