“Penguins” bez Bļugera lauž septiņu zaudējumu sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā bez Teodora Bļugera spēlējošā Pitsburgas “Penguins” komanda viesos ar rezultātu 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) uzvarēja Vašingtonas “Capitals” vienību.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrā perioda astotajā minūtē “Penguins” uzbrucējs Džeisons Zukers atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Broks Makgins mazākumā dubultoja “Penguins” pārsvaru, bet Džefs Pītrijs 16. minūtē palielināja viesu priekšrocību līdz trīs ripām.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Markuss Johansons samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem, bet pusotru minūti pirms beigām Džeiks Gencels ieraidīja ripu tukšos vārtos un “Penguins” izdevās lauzt septiņu zaudējumu sēriju.

Šī bija pirmā Pitsburgas komandas uzvara kopš 23. oktobra, kad ar rezultātu 6:3 tika pārspēta Elvja Merzļikina Klumbusas “Blue Jackets” vienība.

Keisijs Desmits atvairīja 24 no 25 “Capitals” metieniem, bet Dārsijs Kempers tika galā ar 24 no 27 “Penguins” raidījumiem.

“Penguins” ar 12 puntkiem 13 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē. Nākamais mačs komandai viesos 12. novembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Toronto “Maple Leafs” vienību.