“Penguins” bez Bļugera izlaiž spēles otro pusi un zaudē “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Pitsburgas “Penguins” bez savainotā Teodora Bļugera ar rezultātu 3:6 (1:1, 1:3, 0:2) piekāpās Edmontonas “Oilers” vienībai.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Oilers” uzbrucējs Zeks Haimans atklāja mača rezultātu, bet 11. minūtē vairākumā Rikādrs Rakels panāca izlīdzinājumu.

Pirmās trešdaļa 13. minutē Sidnijs Krosbijs izvirzīja vadībā Pitsburgas klubu, bet otrā perioda otrajā minūtē Braiens Rasts dubultoja pārsvaru.

Vēlāk otrajā periodā “Oilers” guva četrus vārtus – Taisons Berijs, Evanders Keins, Raiens Ņūdžents Hopkinss un Leons Draizaitls.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē ar sestajiem “Oilers” vārtiem punktu mačam pielika Raiens Maklauds.

Trustans Džarijs atvairīja 41 no 47 “Oilers” metieniem, bet Džeks Kempbels tika galā ar 32 no 35 “Penguins” metieniem.

Nākamais mačs “Penguins” jau rīt plkst 4:00 pēc Latvijas laika viesos pret Kalgarī “Flames”.