Paziņoti NHL Zvaigžņu spēles kapteiņi un slavenības

Nacionālā hokeja līga (NHL) paziņojusi spēlētājus, kuri būs 2024. gada NHL Zvaigžņu spēles komandu kapteiņi, kā arī slavenības, ar kurām kopā tiks veikts spēlētāju drafts.

Līga par kapteiņiem iecēlusi četrus hokejistus, pievienojot viņiem pa vienam kapteiņa asistentam un vienai Ziemeļamerikas slavenībai.

Par kapteiņiem kļuvuši Ostons Metjūzs (Toronto “Maple Leafs”), Konors Makdeivids (Edmontonas “Oilers”), Neitans Makinons (Kolorado “Avalanche”), kā arī brāļi Džeks un Kvins Hjūzi (Ņūdžersijas “Devils”/ Vankūveras “Canucks”).

Metjūza komandai asistēs Morgans Railijs (Toronto “Maple Leafs”) un dziedātājs Džastins Bībers. Metjūza komanda vilks zilos kreklus.

Makdeivida asistents būs maiņas biedrs Leons Draizaitls (Edmontonas “Oilers”) un aktieris Viljams Ārnets. Makdeivida komanda vilks baltos kreklus.

Makinona vienībai palīdzēs Keils Makārs (Kolorado “Avalanche”) kopā ar kanādiešu dziedātāju, dziesmu autori, dejotāju, aktrisi Teitu Makreju. Makinona komandai piešķirti dzeltenie krekli.

Visbeidzot, brāļiem Hjūziem komandu veidot palīdzēs dziedātājs un aktieris Maikls Bublē. Hjūzu komanda vilks sarkanos kreklus.

Kapteiņi kopā ar palīgiem loterijas kārtībā varēs sākt sastāva izveidi drafta secībā. Iepriekš NHL satura vadītājs Skots Majers atklāja, ka drafts notiks uz ledus. Spēlētāji vilks savas brīvā laika drēbes un slidos pie jaunās komandas.

Jau ziņojām, ka kļuvuši zināmi visi 44 hokejisti kas piedalīsies pasākumā. NHL izvēlējās pirmos 32 spēlētājus – pa vienam hokejistam no katras komandas. Taču līdzjūtēji iebalsoja atlikušos 12 hokejistus – četrus vārtsargus un astoņus laukuma spēlētājus.

Zvaigžņu spēles vīkends šogad norisināsies Toronto no 1. līdz 3. februārim.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)