Pastrņāks: Būtu interesanti uz “4 Nations Face-off” izveidot Čehoslovākijas izlasi

Čehijas hokeja izlases un Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bostonas “Bruins” uzbrucējs Dāvids Pastrņāks sarunā ar “Pravda.sk” izteicās par Čehijas neielūgšanu uz starptautisku turnīru “4 Nations Face-Off”.

Jau vēstījām, ka 2024./25. gada sezonas vidū Ziemeļamerikā notiks turnīrs, kurā piedalīsies Kanādas, ASV, Zviedrijas un Somijas valstsvienības.

Atgādinām, ka Čehijas izlase izcīnīja zelta medaļas 2024. gada pasaules hokeja čempionātā. Pastrņāks guva pirmos vārtus spēlē.

“Es domāju, ka būtu interesanti izveidot Čehoslovākijas izlasi, kā bija agrāk. Varētu sanākt spēcīga komanda. Agrāk mēs bijām viena valsts, bet tagad kaimiņi, kas fano viens par otru un saprotam valodas. Es negribētu, lai veido Eiropas izlasi,” saka Pastrņāks.

Pēc zelta izcīnīšanas Pastrņāks savos sociālajos tīklos publicēja bildi ar kausu un tekstu – “Varbūt tagad mūs uzaicinās uz Pasaules kausu”.

Pastrņāks NHL regulārajā sezonā 82 spēlēs sakrāja 110 (47+63) punktus, kam Play-off 13 spēlēs pievienoja vēl četrus vārtus un četras piespēles. Četrās pasaules čempionāta spēlēs uzbrucējs guva vienus vārtus.

“4 Nations Face-Off” turnīram pieteikt drīkstēs tikai NHL hokejistus.  Katrā izlasē varēs būt 23 hokejisti – trīs vārtsargi un 20 laukuma spēlētāji.

2023./24. gada sezonā NHL laukumos vismaz vienā spēlē devās 20 čehi (no viņiem septiņi aizvadīja mazāk par 20 spēlēm) un seši slovāki.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Pravda.sk

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)