“Panthers” uzvar papildlaikā un atgriež intrigu Stenlija kausa finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas trešajā mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” komanda ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) viesos piekāpās Floridas “Panthers” vienībai.

Bļugers šajā spēlē netika pieteikts.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Panthers” aizsargs Brendons Montūrs pārspēja aizsegto Eidinu Hilu un atklāja mača rezultātu, bet 17. minūtē “Golden Knights” kapteinis Marks Stouns vairākumā pielika nūju Džonatana Maršeso metienam un panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 15. minūtē Džonatans Maršeso pēc lieliskas Džeka Aikela piespēles vēlreiz realizēja Vegasas kluba skaitlisko pārsvaru, bet trešā mača nogriežņa 18. minūtē Metjū Tkačuks pirmais tika pie ripas vārtu priekšā un izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika piektajā minūtē Kārters Verheigī ar plaukstas metienu no distances izrāva uzvaru Floridas komandai.

Jāpiemin, ka “Panthers” atkārtojuši NHL rekordu – šajās izslēgšanas spēlēs Floridas komanda papildlaiku spēlējusi septiņas reizes un visus septiņus mačus arī izdevies uzvarēt. Iepriekš tas izdevās Sanda Ozoliņa Anaheimas “Mighty Ducks” vienībai 2003. gadā.

Šī arī bija pirmā “Panthers” uzvara Stenlija kausa finālā. Floridas klubs iepriekš 1996. gadā iekļuva finālā, taču toreiz nevienu spēli uzvarēt neizdevās.

Eidins Hils atvairīja 20 no 23 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 25 no 27 “Golden Knights” raidījumiem.

Šajā regulārajā sezonā Bļugers 63 spēlēs guva četrus vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, bet sešās Play-off cīņās hokejistam viens precīzs metiens un viena piespēle.

“Golden Knights” atrodas vadībā Stenlija kausa finālsērijā ar rezultātu 2-1. Nākamā spēle starp abām komandām 11. jūnijā, Floridā, plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.