“Panthers” līderim trauma, turpmākais statuss neskaidrs

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” uzbrucējs Metjū Tkačuks guvis traumu, kas, iespējams, liegs hokejistam piedalīties piektajā Stenlija kausa izcīņas finālspēlē, ziņo portāls “NHL.com“.

Metjū Tkačuks ceturtās finālspēles trešajā trešdaļā aizvadīja vien četras nomaiņas. “Panthers” galvenais treneris Pols Morīss nevēlējās komentēt situāciju, uzsverot, ka lēmums tiks pieņemts pirms svarīgā mača.

Jāpiemin, ka hokejists guva traumu arī trešajā sērijas spēlē – Tkačukam nācās izlaist lielu daļu pirmā un otrā perioda pēc grandioza Kīgana Kolesāra spēka paņēmiena. Vēlāk gan uzbrucējs atgriezās uz laukuma un pat guva vārtus.

Uzbrucējs ar 11 vārtu guvumiem un 13 rezultatīvām piespēlēm 20 mačos ir rezultatīvākais hokejists Floridas klubā un dalīti rezultatīvākais spēlētājs šajās izslēgšanas spēlēs. Regulārajā sezonā Tkačuks 79 cīņās izcēlās ar 40 precīziem metieniem un 69 piespēlēm.

“Panthers” Stenlija kausa finālsērijā pret Teodora Bļugera Vegasas “Golden Knights” atrodas iedzinējos ar rezultātu 1-3. “Golden Knights” jau nākamajā mačā var izcīnīt Stenlija kausu. Sērijas piektā spēle norisināsies 14. jūnijā, Lasvegasā, plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com