“Panthers” bez Balinska piedzīvo zaudējumu Atlantijas divīzijas līderu cīņā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, o:1) papildlaikā piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Balinskis šajā mačā atradās ārpus pieteikuma.

Pirmā perioda 37. minūtē “Panthers” uzbrucējs Metjū Tkačuks atklāja spēles rezultātu, bet sestajā minūtē Metjū Tkačuks izlīdzināja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas 16. minūtē Čārlijs Koils deva priekšrocību “Bruins”, taču trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Aleksandrs Barkovs panāca neizšķirtu rezultātu.

Papildlaika trešajā minūtē Jespers Bokvists izrāva uzvaru Bostonas komandai.

Līnuss Ulmarks atvairīja 28 no 30 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 26 no 29 “Bruins” raidījumiem.

Balinskis “Panthers” rindās 22 cīņās izcēlies ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm, bet 37 spēlēs ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” hokejists nopelnījis trīs precīzus metienus un 18 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” ar 102 punktiem 78 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē un otrajā Atlantijas divīzijā, bet “Bruins” ar 107 punktiem 78 cīņās ieņem otro pozīciju Austrumu konferencē un pirmo Atlantijas divīzijā.

Nākamā spēle Balinska klubam paredzēta 10. aprīlī mājās pret Otavas “Senators” komandu.