Ostona Metjūza komanda triumfē NHL Zvaigžņu spēlē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī norisinājās Nacionālās hokeja līgas (NHL) Zvaigžņu spēles pusfināli un finālspēle.

Šie mači norisinājās trīs pret trīs formātā, hokejistiem spēlējot divus desmit minūšu puslaikus.

Pirmajā pusfinālā Konora Makdeivida komanda ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:2, 1:0) pēcspēles metienos apspēlēja Neitana Makinona vienību.

Makdeivida komandas rindās vārti un piespēle Konoram Makdeividam un Dāvidam Pastrņākam, divas piespēles Leonam Draizaitlam, bet precīzs metiens Būnam Dženeram.

Makinona vienības labā divi vārti Neitanam Makinonam, divas piespēles Keilam Makaram un Sidnijam Krosbijam, bet vārtu guvums Oliveram Bjorkstrandam.

Jāpiemin, ka Makdeivida komanda atradās iedzinējos ar rezultātu 1:3 vien 32 sekundes pirms pamatlaika beigām, taču Dāvida Pastrņāka un Konora Makdeivida vārti ļāva izglābties. Makdevids panāca izlīdzinājumu vien sešas sekundes pirms pamatlaika beigām.

Otrā pusfinālā Ostona Metjūza komanda ar rezultātu 6:5 (2:2, 3:3, 1:0) pēcspēles metienos pārspēja Kvina Hjūza vienību.

Metjūza komandas rindās divi vārti un piespēle Filipam Forsbergam un Aleksam Debrinkatam, trīs piespēles Metjū Barzalam, bet precīzs metiens Mičam Mārneram.

Hjūza vienības labā divi vārti un piespēle Frenkam Vatrano, trīs piespēles Kvinam Hjūzam, vārti un piespēle Ņikitamm Kučerovam, divas piespēles Kailam Konoram, bet vārtu guvums Eliasam Petersonam un Breidijam Tkačukam.

Finālspēlē Metjūza komanda ar rezultātu 7:4 (3:3, 4:1) uzvarēja Makdeivida vienību.

Metjūza komandas rindās divi vārti un piespēle Ostonam Metjūzam, vārti un divas piespēles Kleitonam Kelleram, Metjū Barzalam un Aleksam Debrinkatam, vārti un piespēle Filipam Forsbergam, bet precīzs metiens Mičam Mārneram.

Makdeivida vienības labā vārti un divas piespēles Leonam Draizaitlam, vārti un piespēles Dāvidam Pastrņākam, divas piespēles Nikam Suzuki, bet vārtu guvums Tomāšam Hertlam un Būnam Dženeram.

Ostona Metjūza komanda par izcīnīto panākumu ieguva balvu viena miljona ASV dolāru vērtībā. Metjūzs arī tika atzīts par Zvaigžņu spēles vērtīgāko spēlētāju.

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)