“Oilers” un “Flames” gūst četrus vārtus minūtes un 11 sekunžu laikā, “Hurricanes” atkal uzvar mājās (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas piektajā mačā Karolīnas “Hurricanes” komanda ar rezultātu 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) mājās uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Pirmā perioda 13. minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Vincents Tročeks mazākumā atklāja rezultātu, bet Mika Zibanejads 18. minūtē vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļa Teivo Terevainens vēlreiz panāca labvēlīgu rezultātu “Hurricanes”, bet Andrejs Svečņikovs trešajā periodā dubultoja pārsvaru.

Antī Rānta atvairīja 16 no 17 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 31 no 34 “Hurricanes” raidījumiem. Karolīnas klubs šobrīd ir vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.

Citā mačā Edmontonas “Oilers” ar rezultātu 5:4 (0:1, 4:3, 0:0, 1:0) viesos papildlaikā pieveica Kalgarī “Flames”.

Pirmā perioda 11. minūtē mača rezultātu atklāja Kalgarī “Flames” uzbrucējs Endrū Mandžiapane.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Mikaels Baklunds dubultoja pārsvaru. Dārnels Nērss un Jesse Puljujarvi vēlāk periodā spēja gūt divus vārtus un panākt izlīdzinājumu.

Otrā perioda 15. minūtē gan sākās vārtu birums – Zeks Haimans izvirzīja vadībā “Oilers”, Džonijs Gudro un Kalle Jarnkroks izcēlās ar precīzu metienu “Flames” rindās un atjaunoja pārsvaru savai komandai, bet Evans Bušārs vēlreiz panāca izlīdzinājumu. Visi četri vārti tika gūti minūtes un 11 sekunžu laikā.

Trešajā mača nogrieznī Bleiks Koulmens ieraidīja ripu “Oilers” vārtos, taču šis vārtu guvums netika ieskaitīts. Papildlaikā uzvaru mačā un sērijā Edmontonas komandai izrāva Konors Makdeivids.

Jakubs Markstrēms atvairīja 30 no 35 “Oilers” metieniem, bet Maiks Smits tika galā ar 32 no 36 “Flames” raidījumiem. “Oilers” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-1.