“Oilers” un “Avalanche” trešo kārtu iesāk ar 14 vārtu maču (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu trešās kārtas pirmajā mačā Kolorado “Avalanche” komanda mājās ar rezultātu 8:6 (3:2, 4:1, 1:2) pieveica Edmontonas “Oilers” vienību.

Pirmā perioda sestajā minūtē mača rezultātu izgājienā vienatnē pret vārtsargu atklāja Edmontonas komandas uzbrucējs Evanders Keins, kurš guva savus 13. vārtus šajās izslēgšanas spēlēs, bet vien 36 sekundes vēlāk J.T. Komfers panāca izlīdzinājumu.

Neitans Makinons 16. minūtē vadībā izvirzīja “Avalanche”. Zeks Haimans 23 sekundes pirms perioda beigām izlīdzināja rezultātu, taču vien desmit sekundes vēlāk Keils Makārs ar strīdīgu vārtu guvumu atkal deva pārsvaru “Avalanche”. Lai gan Kolorado kluba uzbrucējs Valērijs Ņičuškins ar abām slidām atradās pretinieku zonā, kad ripa tika ievesta zonā, NHL uzskatīja, ka vārtus jāskaita, jo Makārs tajā brīdī nebija pieskāries ripai, lai gan tā bija viņa kontrolē.

Otro trešdaļu ar vārtu guvumu vairākumā iesāka Kolorado komanda – Nazems Kadri ieraidīja vārtos atlēkušo ripu. Trešajā minūtē Raiens Maklauds samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču Miko Rantanens piektajā minūtē atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

J.T. Komfers ar saviem otrajiem vārtiem mačā otrā perioda septītajā minūtē palielināja “Avalanche” priekšrocību līdz trim ripām, bet Endrū Kogliano guva septītos Kolorado kluba vārtus 17. minūtē. Konors Makdeivids 31 sekundi vēlāk gan spēja samazināt rezultāta starpību līdz trim ripām.

Trešajā mača nogrieznī Dereks Raiens guva piektos “Oilers” vārtus, bet Raiens Ņūdžents Hopkinss 13. minūtē vairākumā vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. “Avalanche” kapteinis Gabriels Landeskogs gan 22 sekumdes pirms mača beigām spēja pielikt punktu mačam ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Dārsijs Kempers tika galā ar 13 no 16 “Oilers” metieniem pirms nomaiņas, bet Pāvels Francūzs atvairīja 18 no atlikušā 21 raidījuma. Maiks Smits tika galā ar 19 no 25 “Oilers” metieniem pirms nomaiņas, bet Mikko Koskinens atvairīja 20 no atlikušā 21 raidījuma.