“Oilers” atspēlējas no 0:2 un izlīdzina rezultātu Rietumu konferences finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla ceturtajā mačā Edmontonas “Oilers” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (2:2, 2:0, 1:0) pārspēja Dalasas “Stars” vienību.

Mača rezultātu jau pirmā perioda 58. sekundē atklāja “Stars” uzbrucējs Vaiats Džonstons, bet sestajā minūtē Esa Lindels dubultoja Dalasas kluba pārsvaru.

14. minūtē Raiens Maklauds vienus vārtus atguva, taču 16. minūtē Evans Bušārs panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 15. minūtē Matiass Janmarks mazākumā jau izvirzīja vadībā Edmontonas komandu, bet vien 51 sekundi vēlāk Leons Draizaitls guva ceturtos “Oilers” vārtus.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Matiass Ekholms pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Stars” vārtos.

Stjūarts Skiners atvairīja 20 no 22 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 24 no 28 “Oilers” raidījumiem.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2.

Šī ir sestā abu komandu tikšanās reize NHL Stenlija kausa izcīņā. “Oilers” pirms šīs sērijas izcīnījuši uzvaru pirmajā no šīm sērijām 1997. gadā, taču pārējās piecās virsroku ņēmusi Dalasas komanda.

Nākamā spēle sērijā paredzēta 1. jūnijā Dalasā plkst. 3:30 pēc Latvijas laika.