“Oilers” 55 tūkstošu skatītāju priekšā sakauj “Flames” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Edmontonas “Oilers” komanda ar rezultātu 5:2 (3:1, 0:1, 2:0) pārspēja Kalgari “Flames” vienību.

Šo spēli, kas tika nosaukta par “Heritage Classic”, abas komandas aizvadīja “Commonwealth” stadionā Edmontonā. Albertas provinces derbiju zem klajas debess apmeklēja 55 411 skatītāji.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Oilers” aizsargs Brets Kulaks atklāja mača rezultātu, bet desmitajā minūtē Zeks Haimans dubultoja pārsvaru.

15. minūtē Nazems Kadri vairākumā vienus vārtus atguva, bet Evans Bušārs 17. minūtē panāca rezultātu 3:1 Edmontonas kluba labā.

Otrās trešdaļas 12. minūtē A.J. Grīrs realizēja skaitlisko pārsvaru un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Vincents Deharnē ar saviem pirmajiem vārtiem NHL karjerā atjaunoja “Oilers” divu ripu pārsvaru, bet 47 sekundes pirms pamatlaika beigām Evanders Keins pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Stjūarts Skiners atvairīja 26 no 28 “Flames” metieniem, bet Jakubs Markstrēms tika galā ar 29 no 33 “Oilers” raidījumiem.

“Oilers” ar pieciem punktiem astoņās spēlēs atrodas 14. vietā Rietumu konferencē, bet “Flames” ar pieciem punktiem deviņās cīņās ierindojas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Edmontonas vienībai paredzēts 3. novembrī mājās plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Dalasas “Stars” bet Kalgari klubs sezonu turpinās mājās 2. novembrī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Dalasas “Stars”.