Ņūdžersijas velni Prāgā otro reizi pārspēj “Sabres” (VIDEO)

Šovakar otrajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Ņūdžersijas “Devils” komanda ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) apspēlēja Bufalo “Sabres” vienību.

Šī spēle “NHL Global Series” ietvaros tika aizvadīta Čehijas pilsētā Prāgā, kur “O2” arēnā to vēroja 16 722 fanu.

Mača rezultāts tika atklāts vien 28. minūtē, kad precīzs bija “Sabres” uzbrucējs Teidžs Tompsons. Trīsarpus minūtes vēlāk Sīmuss Keisijs, spēlējot vairākumā, panāca izlīdzinājumu. Tie kļuva par Keisija pirmajiem vārtiem NHL karjerā.

Trešā perioda 8. minūtē Pols Koters izvirzīja velnus vadībā, bet 15. minūtē šveicietis Timo Maiers uzstādīja gala rezultātu.

“Devils” vārtsargs Džeiks Alens atvairīja 17 no 18 metieniem, bet “Sabres” vārtsargs Devons Levi tika galā ar 34 no 37 metieniem.

Pirmajā “NHL Global Series” spēlē pārāka bija “Devils” ar 4:1.

“Devils” nākamo spēli aizvadīs 11. oktobrī pret Toronto “Maple Leafs”, kamēr “Sabres” paralēli cīnīsies ar Losandželosas “Kings”.