NOSKATIES: Zemgus Girgensons izkaujas ar Maksu Domi (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Tampabejas “Lightning” komanda viesos ar rezultātu 2:5 (1:1, 0:4, 1:0) piekāpās Toronto “Maple Leafs” vienībai.

Spēles trešā perioda 15. minūtē Zemgus Girgensons izpildīja spēka paņēmienu pret “Maple Leafs” aizsargu Oliveru Ekmanu-Larsonu.

Nepatiku pret šo gājienu izrādīja Toronto kluba uzbrucējs Makss Domi, kurš ievilka Girgensonu kautiņā. Lai gan vairāk dūres vicināja pretinieks, Girgensons ātri vien nogāza Domi uz ledus. Domi gan turpināja cīnīties arī atrodoties uz ledus.

Zemgus Girgensons nopelnīja piecas soda minūtes par kautiņu, bet Makss Domi tika pie piecām minūtēm par kautiņu un divām minūtēm par kautiņa sākšanu.

Girgensons šosezon piecos mačos punktus nav guvis, bet “Lightning” ar sešiem punktiem piecās cīņās ieņem ceturto pozīciju Austrumu konferencē.