NOSKATIES: Vatrano gūst otro Hat-trick sezonā (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Anaheimas “Ducks” komanda viesos ar rezultātu 7:4 (2:0, 2:2, 3:2) apspēlēja Filadelfijas “Flyers” vienību.

“Ducks” uzbrucējs Frenks Vatrano šajā spēlē izcēlās ar trim vārtu guvumiem. Tas bija piektais hokejista Hat-trick NHL karjerā un jau otrais šajā sezonā.

Pirmos vārtus Vatrano guva pirmā perioda 16. minūtē, vairākumā panākot rezultātu 2:0, bet otro precīzo metienu hokejists nopelnīja otrās trešdaļas septītajā minūtē, izvirzot “Ducks” vadībā ar 3:0.

Ar trešajiem vārtiem uzbrucējs izcēlās trešā mača nogriežņa 12. minūtē, mazākumā dodot Anaheimas klubam priekšrocību ar rezultātu 7:3.

Šosezon astoņās spēlēs Vatrano guvis astoņus vārtus, kas ir otrais labākais rezultāts NHL, kā arī atdevis vienu piespēli.

“Ducks” ar astoņiem punktiem astoņos mačos atrodas septītajā vietā Rietumu konferencē, bet “Flyers” ar deviņiem punktiem astoņās cīņās ierindojas devītajā pozīcijā Austrumu konferencē.