NOSKATIES: “Rangers” un “Devils” spēlē pieci kautiņi vienlaicīgi (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Ņujorkas “Rangers”komanda mājās ar rezultātu 4:3 (2:0, 0:3, 2:0) apspēlēja Ņūdžersijas “Devils” vienību.

Abas komandas spēli iesāka zemāko maiņu hokejistiem, kā rezultātā visi laukuma spēlētāji, kuri atradās uz ledus pirmā iemetiena laikā, izvicināja dūres.

Tiesneši izraidīja astoņus no viņiem: “Rangers” rindās laukumu pameta kapteinis Džeikobs Trūba, K’Andre Millers, Metjū Rempe un Bārklajs Gudro, bet “Devils” komandā no spēles tika izraidīts Kriss Tīrnijs, Džons Marino, Kērtiss Makdermids un Kevins Bāls.

Vēl piecas soda minūtes saņēma “Rangers” uzbrucējs Džimijs Vīsijs un “Devils” uzbrucējs Kērtiss Lazars, jo abi iepriekš brīdināja tiesnešus par to, ka spēli viņi sāks ar kautiņu.

Šajā situācijā savu nepatiku viens pret otru izrādīja arī Ņujorkas komandas galvenais treneris Pīters Laviolets un Ņūdžersijas vienības vadītājs Treviss Grīns.

Pirmā perioda vidū dūres izvicijāja arī “Rangers” uzbrucējs Vils Kūlijs un “Devils” uzbrucējs Dosons Mērsers. Šajā spēlē Ņujorkas klubs nopelnīja 78 soda minūtes, bet Ņūdžersijas vienība tika pie 88 soda minūtēm. Kopumā spēlē tika piešķirtas 166 soda minūtes.

“Rangers” ar 106 punktiem 76 spēlēs atrodas pirmajā vietā Austrumu konferencē un NHL, bet “Devils” ar 76 punktiem 76 cīņās ierindojas 13. pozīcijā Austrumu konferencē.