NOSKATIES: “Penguins” vārtsargs Džarijs gūst vārtus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Pitsburgas “Penguins” komanda viesos ar rezultātu 4:2 (0:2, 2:0, 2:0) apspēlēja Tampabejas “Lightning” vienību.

Spēles trešā perioda 19. minūtē “Penguins” vārtsargs Tristans Džarijs ieraidīja ripu tukšos “Lightning” vārtos. Šajā cīņā vārtsargs arī apstādināja 39 no 41 “Lightning” metiena.

Tas bija ne tikai Džarija pirmais vārtu guvums NHL karjerā, bet arī pirmais vārtsarga precīzais metiens “Penguins” vēsturē.

Jāpiemin, ka šajā spēlē uz Pitsburgas kluba rezervistu soliņa atradās vārtsargs Alekss Nedeljkovičs, kurš pirms nepilnām divām nedēļām Amerikas hokeja līgā (AHL) tika pie vārtu guvuma.

Tristans Džarijs šosezon 17 spēlēs atvaitījis 91,9% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,45 ripas.

“Penguins” ar 23 punktiem 22 spēlēs atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet “Lightning” ar 25 punktiem 24 cīņās ierindojas septītajā pozīcijā Austrumu konferencē.