NOSKATIES: Kuturjē gūst pirmos vārtus 676 dienu laikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 0:2 (0:2, 0:0, 0:0) piekāpās Filadelfijas “Flyers” vienībai.

Pirmā perioda 18. minūtē soda metienu realizēja “Flyers” uzbrucējs Šons Kuturjē, kuram tie bija pirmie vārtu 676 dienu laikā.

Pēdējo reizi Kuturjē vārtus guva 2021. gada 10. decembrī pret Vegasas “Golden Knights”. Pēc tam uzbrucējs 2021./2022. gada sezonā muguras traumas dēļ aizvadīja vien četras spēles, bet nākamo sezonu hokejists izlaida pilnībā.

Šosezon Kuturjē piedalījies trīs mačos, gūstot vienus vārtus un atdodot vienu rezultatīvu piespēli.

NHL karjerā uzbrucējs spēlējis tikai Filadelfijas “Flyers”, 724 mačos tiekot pie 181 precīza metiena un 281 piespēles, kam viņš 39 Play-off cīņās pievienojis desmit vārtus un 12 piespēles.

“Flyers” ar četriem punktiem trīs mačos ierindojas septītajā pozīcijā Austrumu konferencē.