NOSKATIES: “Flyers” iemet trīs mazākumā, divreiz minūtes laikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē unikālu sniegumu demonstrēja Filadelfijas “Flyers” komanda, kas ne tikai mača laikā divreiz atspēlējās, bet arī guva trīs vārtus mazākumā.

Pirmajā periodā laukuma saimnieki Dalasas “Stars” astoņu minūšu laikā panāca 2:0, bet perioda vidū viesi guva pirmos vārtus, kā arī nedaudz vēlāk, pateicoties Travisa Konečnija vārtiem mazākumā, izlīdzināja rezultātu 2:2.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē “Stars” atkal atguva vadību, bet trešā perioda vidū panāca 4:2. Arī šoreiz Filadelfijas hokejisti spēja atspēlēties, minūtes laikā divreiz mazākumā pārspējot “Stars” vārtsargu Skotu Vedžvudu. Vēlreiz ar vārtu guvumu atzīmējās Konečnijs, bet neizšķirtu panāca Sīns Volkers.

Uzvaru pagarinājuma trešajā minūtē ar rezultātu 5:4 Dalasas komandai atnesa pieredzējušais uzbrucējs Džo Pavelskis.

“Stars” Rietumu konferencē ar septiņiem punktiem ieņem trešo vietu, savukārt Filadelfijas komanda ar septiņiem punktiem ir trešā Austrumu konferencē.