Noriss: Ģenerālmenedžeris turēja savu solījumu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Otavas “Senators” uzbrucējs Džošs Norris izteicies par nākotnes perspektīvām pirmo reizi pēc jauna ilgtermiņa līguma noslēgšanas.

Līgums ar 23 gadus jauno centra uzbrucēju noslēgts uz astoņām sezonām par 63,6 miljoniem ASV dolāru (vidēji katrā nepilni astoņi miljoni).

“Sapnis ir piepildījies. Atceros, kad tikos ar kluba ģenerālmenedžeri Pjēru Doriono uzreiz pēc sezonas beigām. Vienojāmies par to, ka jaunais līgums jāparaksta pēc iespējas ātrāk. Un viņš savu solījumu turēja,” iesāk Noriss.

Viņš piebilda: “Pārrunas par jauno līgumu noritēja gludi. Esmu ļoti apmierināts, kā noritēja šis process un par tā iznākumu. Vēlējos šeit palikt uz ilgu laiku, man patīk šī pilsēta un fani. Nākotnē mums būs ļoti spēcīga komanda! Jo Pjērs ir paveicis lielisku darbu, sastāvam pievienojot iztrūkstošos elementus, lai mēs izcīnītu pēc iespējas vairāk uzvaru.”

Aizvadītajā sezonā Noriss 66 spēlēs guva 55 punktus (35+20), uzstādot personīgo rekordu NHL gūtajos vārtos vienas sezonas ietvaros.

Autors: Roberts Ūdris Avots: The Athletic

Komentāri (0)