Nīlanders pagarina punktu sēriju līdz 16 spēlēm, “Maple Leafs” atspēlējas un uzvar “Red Wings” (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā notiekošajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) “Global Series” spēlē Toronto “Maple Leafs” komanda ar rezultātu 3:2 (0:0, 0:2, 3:0) uzvarēja Detroitas “Red Wings” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 13. minūtē “Red Wings” uzbrucējs Daniels Sprongs realizēja soda metienu un atklāja spēles rezultātu. Lūkass Reimonds 15. minūtē dubultoja Detroitas kluba pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Tailers Bertucī vienus vārtus atguva, taču Viljams Nīlanders 14. minūtē vairākumā panāca izlīdzinājumu.

15. minūtē “Maple Leafs” kapteinis Džons Tavaress jau izvirzīja vadībā Toronto komandu. Šo pārsvaru “Maple Leafs” arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Iļja Samsonovs atvairījs 27 no 29 “Red Wings” metieniem, bet Alekss Laions tika galā ar 26 no 29 “Maple Leafs” raidījumiem.

Šajā mačā trīs punktus (1+2) guva Toronto vienības uzbrucējs Viljams Nīlanders. Šosezon hokejists guvis punktus visās 16 cīņās. Viņš arī ieņem ceturto vietu NHL rezultatīvāko hokejistu sarakstā.

“Maple Leafs” ar 20 punktiem 16 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē, bet “Red Wings” ar 19 punktiem 17 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā Austrumu konferencē.