SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

NHL tuvākajās dienās prezentēs 2021./2022. gada sezonas kalendāru

Nacionālā hokeja līga (NHL) gaidāmās sezonas kalendāru ieplānojusi publicēt naktī uz 23. jūliju plkst. 1:00 pēc Latvijas laika.

Nākamajā čempionātā līga plāno atgriezties pie ierastās sistēmas ar 82 spēlēm, savukārt komandas spēlēs ne tikai savu divīziju ietvaros, bet arī pret pārējām vienībām. Pamatturnīrs sāksies oktobrī, bet noslēgsies aprīlī, savukārt “play-off” cīņas noslēgsies jūnijā.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Iepriekš vēstīts, ka NHL kalendārā paredzējusi pauzi no 5. līdz 22. februārim, kad tiks aizvadītas Pekinas olimpiskās spēles. Tas gan nenozīmē, ka NHL spēlētāji varēs doties uz olimpiskajām spēlēm, jo par šo jautājumu vēl nav panākta vienošanās starp NHL un Starptautisko olimpisko komiteju (SOK). Pārrunas vēl turpinās, jo NHL, visticamāk, izvirzījusi papildus nosacījumus par spēlētāju apdrošināšanu un pārraides tiesībām.

Arī KHL ieplānojusi olimpisko pauzi, kura ir krietni garāka – no 21. janvāra līdz 22. februārim. Šajā laika posmā notiks tikai viena spēle – 23. janvārī Rīgas “Dinamo” viesosies Minskā.

Autors: hokejazinas.com Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)